START in DEUTSCH

Start in Deutsch Çanakkale kursu olarak, sizleri Almanca dil dünyasına davet ediyoruz. Etkileşimli ve öğrenci odaklı bir dil eğitimi sunan özel bir programı dâhilinde eğitim veren kursumuz da, Almanca öğrenmek artık çok kolay! . Start in Deutsch dil kursu olarak; alanında uzman, deneyimli, profesyonel ve sertifikalı Almanca eğitmenleri ile birlikte çalışıyoruz.

Kurs bünyemizde hizmet veren tüm eğitmenler; öğrencilere dilbilgisi, konuşma, dinleme ve yazma becerilerini geliştirmeleri için yardımcı olmaktadır. Çünkü Almanca’yı öğrenmek, sadece bir dil değil, aynı zamanda zengin bir kültürü keşfetmek demektir. Start in Deutsch, kursu da bu heyecan verici dil yolculuğunda sizlere eşlik ediyor.
Kursumuzda hazırlanan bu program, dil eğitimini Alman kültürüyle bütünleştirir. Dersler, Almanya’nın zengin tarihini, sanatını ve geleneklerini anlama fırsatı sunar. Kültürle iç içe geçmiş dil öğrenimi, öğrencilere dilin günlük hayatta nasıl kullanıldığını daha iyi anlamalarını sağlar. Start in Deutsch, öğrencileri etkileşimli sınıf ortamı, dil değişim etkinlikleri ve online platformlar aracılığıyla öğrenmeye teşvik eder. Bu, dil becerilerini doğal bir şekilde geliştirmeye yönelik bir atmosfer yaratır.

Start in Deutsch dil kursu yolculuğunu başarıyla tamamlayan öğrencilerimize, tamamladıkları seviyeye uygun sertifikalar verilir. Bu sertifikalar, dil becerilerini resmi bir şekilde belgeleme ve gelecek kariyer fırsatlarını artırma imkânı tanır.

Çanakkale’de hizmet veren dil kursumuzu tercih ederek sahip olacağınız kazanımlar şu şekilde belirtilmektedir;
Alman dilini günlük hayatınıza kolaylıkla adapte edebilirsiniz,
Alman dil yapısını ve kültürünü yakından tanıma imkânına sahip olursunuz,
Kurs bitiminde sahip olacağınız eğitim sertifikaları sayesinde, kariyer alanında gelişim fırsatı yakalarsınız,

Kursumuzda gerçekleştirilen eğitim, başlangıç seviyesinden başlayarak ileri düzeye kadar olan bir dil yelpazesini kucaklar. Bu sayede her seviyeden öğrenci, kendi öğrenme hızına ve ihtiyaçlarına uygun bir eğitim alabilir.