IELTS / TOEFL

IELTS/TOEFL kursu IELTS ( International English Language Testing System ) ve
TOEFL ( Test of English as a Foreign Language ), dünya genelinde dil yeterliliğini ölçen uluslararası standartlara sahip sınavların genel adıdır. Bu sınavlara hazırlık amacı güden IELTS/TOEFL hazırlık Kursu, öğrencilere bu önemli dil sınavlarını başarıyla geçmeleri için gereken becerileri kazandırmak üzere tasarlanmış bir eğitim programıdır.

Çanakkale IELTS/TOEFL kursu arayışında olan kişilerin ilk tercihi olan kurumumuz da bu sınavlara hazırlanan tüm bireylerin ihtiyaç duyduğu eğitim programını sunmaktadır.  Kursumuz, alanında deneyimli ve sertifikalı eğitmenlerden oluşan bir kadro tarafından yönetilmektedir. Öğrencilere bireysel olarak rehberlik eden eğitmenler, dil becerilerini geliştirmelerine ve sınav stratejilerini öğrenmelerine yardımcı olur.

IELTS/TOEFL kursu, öğrencilere esnek bir öğrenme deneyimi sunmak için, kişiye özel etkileşimli eğitim programı sunmaktadır. Kurs boyunca düzenlenen, seviye ve eğitim sınavları, ilerleme izleme sistemleri, öğrencilere gelişimlerini takip etme ve zayıf eğitim alanlarını belirleme fırsatını da beraberinde getirmektedir. Kursumuzda gerçekleştirilen bu eğitim programı, öğrencilerin kişisel öğrenme hedeflerine odaklanmalarını sağlar.
Dil becerilerini güçlendirmek amacıyla hazırlanan ders içeriği, öğrencilere dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini mükemmelleştirme fırsatı sunar. Bu, sadece sınav başarısı için değil, aynı zamanda günlük dil kullanımı için de bir temel oluşturur.

Çanakkale de hizmet veren kursumuz da IELTS/TOEFL eğitimi alan kişilerin sahip olacağı kazanımlar ise şu şekilde açıklanmaktadır;
Yüksek öğrenim becerisi,
Sınavlarda analitik düşünme,
Alanında eğitim alma ayrıcalığı.

Çanakkale IELTS/TOEFL öğrenim kursu olarak, tüm öğrencilerimize uluslararası düzeyde dil yeterliliklerini artırmanın yanı sıra, bu kritik sınavlarda başarı elde etmeleri için gereken stratejileri kazandırıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz bu eğitim programı sayesinde de, sizlerin dünya genelindeki eğitim ve kariyer hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmaktan gurur duymaktayız.