Eğitmenlerimiz

Alanızda uzman, yılların yabancı dil öğretim deneyimine sahip eğitmenlerimizle Çanakkale’de yabancı dil öğrenmek artık çok kolay…

Vizyon sahibi

Eğitmenlerimiz

Deneyimli eğitmen kadromuz, öğrencilere uzmanlıkla rehberlik ederek, her bireyin dil hedeflerine ulaşmasına yardımcı olur.

İngilizce Öğretmeni

E.Çağlayan NAZLICA

1981’de İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı ve Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümlerinden Çift Ana Dal ile mezun oldu.

Yurt içinde ve yurt dışında çeşitli özel yerli ve yabancı kuruluşlarda çevirmen ve yönetim kurulu sekreterliği görevlerinde bulundu.

Özel dil kursunda öğretmenliğe başladı. İstanbul’da özel bir lisede altı yıl çalıştı. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Yabancı Diller Bölümünde iki yıl çalıştı. 19 yıldır Çanakkale Koleji bünyesinde İngilizce Öğretmenliği yapmaktadır.

Almanca Öğretmeni

Dilek ALTINIŞIK

1980 Bludenz/Avusturya’da doğdu. İlk ve Ortaokul eğitimini orada tamamladı. Lise ve Üniversiteyi Çanakkale’de okudu. 

Yurtiçinde özel yerli firmada çevirmenlik yaptı. 12 yıldır Çanakkale koleji bünyesinde Almanca Öğretmenliği yapmaktadır. 

Goethe ve Telc sınavlarına öğrencilerini hazırlamak amacıyla çeşitli eğitim ve etkinliklere katılmıştır. Almanca yeterlilik sınavı hazırlık sürecinde 10 yıllık tecrübeye sahiptir.

Almanca Öğretmeni

Gülcan IŞIK

1971 yılında Almanya/Frankfurt ‘da doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Almanya’da tamamladı. Çanakkale’deki Lise öğreniminden sonra Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünde 1993 yılında çift anadal ile mezun oldu.

2004 yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Alman Dil Eğitimi Bölümünde Yüksek Lisansını iyi bir dereceyle bitirdi.

Hala Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü

“Yabancılara Türkçe Öğretimi“ dalında Doktora çalışmalarını sürdürmektedir.

Alman ve yerel şirketlerde Tercümanlık, yer hostesliği ve rehberlik görevlerinde bulundu.

Öğretmenliğe Milli Eğitimde başladıktan sonra 25 yıl Çanakkale Koleji’nde Almanca öğretmenliği görevinde bulundu.

Yıllardır öğrencilerini Goethe ve Telc sınavlarına hazırlamaktadır. Bu konuda bir çok seminere katılmıştır.

Ayrıca kendisi de C1 sertifikasını yüksek bir puanla almıştır.